Chris Brown’ın kucak dansı Manchester’ı salladı

Eski Love Island yıldızı Natalia Zoppa, bu hafta başında Manchester’da gittiği Chris Brown konserinde sahneye davet edildi. Davet üzerine sahneye çıkan eski Love Island yıldızı kucak dansı manzaralarıyla İngiliz medyasının gündemine oturdu.

Brown’ın sahneye davet ettiği Zoppa evvel dans ederek müziğe eşlik ediyordu lakin bir anda sahneye çekilen sandalye ile büyük bir şaşkınlık yaşadı. Brown’ın ardına geçip boğazına sarıldığı anlarda şaşkın tabiri kameralara yansıyan Zoppa sonrasında Brown’ın kucak dansı yapmasıyla daha da büyük bir şok yaşadı.

O anlar konserdeki hayranların kameralarına yansırken Zoppa ise hiç fotoğraf çekecek fırsatı olmadığı için üzgün olduğunu söz ederek birçok kişinin de üzerindeki kıyafeti sorduğunu anlattı.

Zoppa toplumsal medya hesabından şöyle yazdı: “Hiç fotoğraf çekemediğim için üzgünüm lakin kıyafet ayrıntılarını soran çok fazla insan var!”

Brown Zoppa sahneden indikten sonra bir öbür hayranını davet ederek ona da birebir dansı yaptı lakin o sırada telefonuyla kayıtta olan hayranı sonrasında hiç beklemediği bir şey yaşadı. Brown, hayranının elinden telefonu kaptığı üzere fırlatıp attı. O anları toplumsal medya hesabından yayınlayamayacağı için üzülen genç bayan ise konser sonunda telefonunu geri aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir