Uğur Pektaş, paylaşımlara ‘sitem’ etti: ‘Eşimizin en mahrem halleri…’

Fenomen dizi Art Sokaklar’da rol almasının akabinde inzivaya çekilen ve son olarak geçen hafta Ömer Ömer Tuğrul İnançer’in cenazesinde objektiflere yansıyan ünlü oyuncu Uğur Pektaş, yıllar süren sessizliğini toplumsal medya hesabından paylaştığı gönderi ile bozdu.

“EŞİMİZİN EN MAHREM YERİ RUHUMUZ İÇİNDİR”

Eşlerinin mahrem manzaralarını paylaşanlara sitem eden Pektaş, “Çoook derinlere gömdüğün vicdanının kulağıyla dinleyesin istersen ve yapabilirsen şayet…Modadır ya paylaşırız orada burada yediğimizi, içtiğimizi, gittiğimiz yerleri, eşimizin en mahrem imajlarını…Neden paylaşıyorum demez paylaşan kişi, yalnızca rapor verir üzere o anını nakleder birilerine…İçindeki hangi boşluk bunu yaptırır… Sence? Meğer yediğin, içtiğin vücudun, zihnin içindi…Eşinin, ailenin en mahrem halleri kalbiniz için ruhunuz içindi…” dedi.

“GİZLİCE YARIŞ…”

Pektaş, paylaşımını şöyle sürdürdü:

“Gerçekten sevsen, yaşadığın andan keyif alsan paylaşır mısın Sanki yeniden de? Bakın ben su durumdayım, bu durumdayım diye….Şükür haliyle seni dünyaya gönderene teşekkürlerini sunsan verdikleri için …Başkalarıyla gizlice yarışa gireceğine…İnsanlar ışıklı insanları, pırıltılı şeyleri severler ancak birden fazla o ışığın kendi karanlıklarını göstermelerinden korkup kaçarlar… Kalanlar ayanlardır… Bizler bu oyunları oynarken birileri çok önemli oyunlar oynuyor unutma, fark et…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir